כמה זה עולה לנו???

כמה זה עולה לנו???

 

צריכה להוריד שיער מהפנים ורוצה לדעת כמה זה יעלה לך? מעוניינת לדעת כמה עולה לעשות גבות? חשוב להבין כי מחיר הסרת שיער מהפנים אינו אחיד והוא נע על טווח מאוד רחב המשתנה בהתאם לשיטת הסרת שיער שבחרת. יחד עם זאת, לא תמיד מה שהכי יקר הוא גם מה שהכי טוב וכפי שמוכחים במותג סליק מחיר הסרת שיער מהפנים יכול להיות מאוד משתלם וזמין לכל כיס.

הצורך בהסרת שיער מהפנים

כרבע מהנשים בישראל סובלות משיער יתר על הפנים - בשפם, גבות, סנטר, לחיים ופאות. צמיחת יתר זו של שיער יכולה לנבוע מסיבות שונות, לרבות גנטיות ותורשתיות, אך גם כתוצאה משינויים הורמונליים. מדובר בתופעה מאוד מטרידה הגורמת לבעיה אסטטית ולכן מרבית הנשים מבקשות להסיר שיער מיותר מהפנים. עבור צורך זה השוק של ימינו מציע מגוון שיטות הנבדלות אחת מהשנייה באופן הסרת השיער, במחירים ובתוצאות שלהן.

 שיטת שונות להסרת שיער מהפנים ומחיריהן

כאמור, התשובה לשאלה כמה עולה להסיר שיער מהפנים אינה אחיד ומשתנה בהתאם לשיטה בה נעשה שימוש, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • שעווה – שיטה וותיקה וזולה להסרת שיער מיותר מהפנים, המוציאה את השיער מהשורש ומאטה את קצב וכמות צמיחת השערות. ניתן לעשותה לבד או אצל קוסמטיקאית והיא כרוכה בהרבה כאב, מגרה את העור וגורמת לו לנפיחות ואדמומיות. אינה מומלצת לרגישות לכאב ולמי שיש עור פנים רגיש.
  • גילוח- ניתן בבית להוריד שערות מעור הפנים באמצעות גילוח בעלות נמוכה במיוחד. יחד עם זאת שיטה זו אינה מומלצת בהיותה גורמת לצמיחה מואצת של שערות מעובות ורבות על עור הפנים.
  • קרם הסרת שיער- יש קרמים שניתן למצוא על מדפי החנויות, שמחירם זול ומסתכם לרוב בעשרות שקלים. יחד עם זאת שיטה זו לא מוציאה את השערות מהשורש והיא גורמת כמו גילוח לצמיחת שיער מהירה ומרובה. כמו כן הקרם יכול לגרום לרגישות בעור, לפצעונים, קילופים, כוויות ונפיחות.
  • חמצון- עוד שיטה זולה לטיפול בשיער מיותר המבוססת לא על הסרת השיער אלא על הבהרתו. יחד עם זאת השיטה לא מתאימה למי שיש הרבה שיער על הפנים עקב מראה פלומתי, ובנוסף החמצן יכול להזיק לעור פנים עדין ורגיש.
  • אפילציה- שיטה עכשווית המבוצעת במכוני קוסמטיקה בה מורידים את השיער מהפנים בעזרת מחט דקה, אותה מחדירים לתוך זקיקי השערות לצורך הריסת שורש השערה ודילול כמות השערות בפנים. יחד עם זאת מדובר בשיטת טיפול יקרה מאוד הנדרשת במספר מפגשים. כמו כן שיטה זו אינה מומלצת לבעלות עור רגיש והיא יכולה השאיר על העור צלקות או לגרום לשינויים בגוון של העור.
  • לייזר- שיטה עכשווית ומאוד יקרה להסרת שיער באמצעות קרן לייזר ההורסת את שורשי השערות באופן המחליש אותן או מונע את צמיחתן. יחד עם זאת שיטה זו עלולה לכאוב והיא פחות מתאימה לבעלות עור פנים רגיש.

המלצה לשיטה ביתית יעילה וזולה להסרת שיער

אם אתן מחפשות שיטה ביתית יעילה וזולה להסרת שיער מהפנים, כדאי שתכירו את המכשיר הגאוני של סליק. הגאוניות של מכשיר זה נובעת למעשה מהפשטות שלו. מדובר במכשיר המבוסס על השיטה הוותיקה והמוכרת של הסרת שיער עם חוט, בה השערות מוצאות מהשורש באופן שאינו פוגע בעור הפנים ומותיר אותו חלק ובריא. לכן הסליק מתאים לכל אישה עם כל עור פנים ובכל גיל, לרבות בעלות עור רגיש ואף כאלו שיש להן פצעי אקנה.

כמו כן המכשיר מאפשר להוריד שערות לבד בקלות ויעילות עבור מחיר משתלם במיוחד, לאור העבודה שמדובר במכשיר רב פעמי. בנוסף, להשלמת הטיפול ניתן לעשות שימוש בפינצטה טובה המורידה שערות בודדות ומתאימה גם לסידור של גבות. הערכה של סליק גם מסופקת עם קרם מיוחד המרגיע ומזין את עור הפנים.

להזמנת ערכת סליק מקורית להסרת שיער ביעילות ובבטחה ישירות דרך האתר של החברה לחצו כאן

אוסי לוי
אוסי לוי קוסמטיקאית

תגובות

כתוב תגובה

הערה

לא מצאת את מה שחיפשת?

שירות הלקוחות שלנו ישמח לתת לך מענה
בעזרת טופס מכוון, במייל או בטלפון


יצירת קשר