5 כללי הזהב שלי לעיצוב גבות בעצמך

5 כללי הזהב שלי לעיצוב גבות בעצמך

לכל בחורה יש פינצטה שבאמצעותה היא מעצבת ומנקה את הגבות. עם זאת, לא כל בחורה מכירה את כללי "עשי ואל תעשי" של עיצוב הגבות. לאחרונה, בעקבות וירוס הקורונה והצורך של הרבה נשים כמוך לנקות ולעצב את הגבות בעצמן בבית החלטתי לקבץ חמישה טיפים בסיסיים אך הכרחיים לסייע לך במשימה הזאת של עיצוב גבות מושלמות בעצמך.

חשוב שתדעי: כמו ששף לא יכול לבשל ארוחת גורמה ללא מחבתות וסירים, גם את לא תוכלי לעצב את הגבות ללא האביזרים הנדרשים: פינצטה איכותית מקצועית, מספריים מיוחדים לגזירת גבות ומסרק איכותי לסרוקן.

                                                                                                   
1. בלי קיצורי דרך – רכשי רק פינצטה איכותית!


בבואך לעצב את הגבות, כלי העבודה המרכזי שלך הוא הפינצטה. חשוב להדגיש: פינצטה מקצועית היא הדבר הבסיסי ביותר לעיצוב הגבות, כך שאם את רוצה ליהנות מתוצאה מרהיבה ההמלצה שלי היא להשקיע בה והרשי לי לשבור את המיתוס שפינצטה של שקלים בודדים ופינצטה יקרה עושות את אותה העבודה! אני רוצה כאן ועכשיו לקבוע באופן חד משמעי שבפועל, לפינצטות איכותית ישנן תכונות ייחודיות המאפיינות רק אותן ובהחלט אפשר להגיע איתן לתוצאות מקצועיות שיפתיעו אפילו אותך. אז איזה תכונות אנחנו למעשה מחפשות בפינצטה מקצועית?

 

  • עמידות יוצאת דופן לאורך שנים

  • קצוות משופעים המאפשרים להסיר אפילו שערות עדינות ביותר מהשורש, מבלי לחתוך או לשבור אותן, פעולה המעכבת את צמיחתן המחודשת.

  • חומר איכותי בעל גמישות מספקת שיאפשר מריטת שיער מדויקת ואיכותית, וכמובן תכונת אל-חלד למניעת זיהום עורי.


2. את לא באמת חייבת להתאים בין צבע השיער לצבע הגבות שלך


לא ממליצה לך להכניס את עצמך להשתעבדות בלי נגמרת עם עיצוב הגבות שלך. אחת הטעויות הנפוצות ביותר שנשים עושות, היא לצבוע את גבותיה בצבע שיער.
חשוב שתדעי: הגבות והשיער לא צריכים לחלוק את אותו הגוון וגם דוגמניות, שחקניות ומובילות דעת קהל לא נצמדות ל"חוק" הזה.
שני המקרים שבהם אני כן מצדיקה צביעת הגבות הם:

 

  •  אם יש דיסוננס גדול בין הצבעים. לדוגמא: כשיערך צבוע בבלונד והגבות שחורות.

  •  במקרה שבו יש צמיחת שערות לבנות בין שערות הגבות, ועדיף לגמרי לצבוע את הגבות במקום למרוט את השערות הלבנות וליצור “חורים”.


3. עצבי את הגבות בהתאמה לתוי פנייך


קל מאד ללכת אחרי טרנדים ולשאוב השראה מכוכבות הרשת באינסטגרם. אל תשכחי לרגע: צורת גבות שמתאימה לאחרות, לא בהכרח תתאים לך. עיצוב הגבות הוא מלאכה של ממש, המבוסס בהתאם למספר פרמטרים: עובי הגבה שלך, צורת הגבה הרצויה, מבנה הפנים וכיוצא בזה. לפני שאת מעצבת את הגבה, זכרי לעצב אותה בהתאם למה שמחמיא לך ומתאים למבנה הפנים שלך, איך מאבחנים את זה?  צפי בוידאו הראשון בסדרה, של שלישית סרטוני הדרכה לעיצוב גבות שהכנתי במיוחד, שבו תמצאי פירוט של סוגי מבני הפנים השונים וצורת הגבות המתאימה לכל אחד מהם.

4. הימנעי ככל הניתן משבירת השערה

כל עוד את לא מיומנת בעיצוב גבות, סביר מאד כי גם את תשברי את השערה במקום להסיר אותה. הדרך הטובה ביותר להימנע ממצב שכזה, היא לרכוש פינצטה מקצועית לעיצוב גבות בעלת תכונה של גמישות. וזאת בכדאי להימנע משבירת השערה, שלמעשה רק חותכת ומקצרת את השערה, ולא מסירה אותה.

הסרה מוחלטת של השערה מהשורש (בד”כ יתגלה קצה לבן) תורמת לעיצוב הצורה של הגבה, תוך שגם הצמיחה המחודשת מתעכבת.

5. גזירת הגבות – האחרון והחשוב בחבורה!

אני לא יכולה לחשוב על טיפ חשוב יותר מגזירה נכונה של גבות, שהרי אני חושבת ש 80% ממשימת העיצוב שלך מסתכמת בגזירה הנכונה שלהן. כמובן שגם פה אני ממליצה להקפיד על איכותם של המכשירים המסייעים לך במשימת הגזירה: מספרים מדויקות לגזירת גבות ומסרק גבות איכותי, אם רוצים להגיע לתוצאות מקצועיות ומדויקות.
 תוכלי לראות אותי מדגימה את הגזירה עצמה בוידאו השני בסדרה (דקה 1:49)
פעולה זאת, מעניקה לגבה את קו הוקונטור החיצוני שלה, ואם מתבצעת נכון, תקנה לה את תחושת הנפח והעובי שאותה אנחנו כל כך רוצים בגבות שלנו ולכן יש להקפיד לגזור רחוק מהקו הרצוי ולהתקדם תוך כדי גזירות קטנות כל פעם, וזאת בכדי למנוע מצב של גזירת יתר שישפיע על עובי הגבות הסופי.

קפצי למים, זה לא כל כך מפחיד (כמו הרושם שזה עושה בהתחלה), וזה בוודאי יקדם אותך עוד שלב בדרך לעצמאות של יופי וטיפוח.

אוסי לוי heart

אוסי לוי
אוסי לוי קוסמטיקאית

תגובות

כתוב תגובה

הערה

לא מצאת את מה שחיפשת?

שירות הלקוחות שלנו ישמח לתת לך מענה
בעזרת טופס מכוון, במייל או בטלפון


יצירת קשר