הסרת שיער בפנים – שיטה מסורתית עם טוויסט חדשני!

הסרת שיער בפנים – שיטה מסורתית עם טוויסט חדשני!

 

בין אם את מתמודדת עם שערות כהות וצמיחה גבוהה יחסית או דווקא עם "פלומה" בהירה ועדינה יותר, שיער פנים בהחלט יכול להיות תופעה אסתטית מטרידה, אשר פוגעת במראה שאת רוצה לעצמך, פוגעת בביטחון העצמי ואשר מהווה מפגע אסתטי מבחינת נשים רבות. בעולם עמוס בטיפולים אסתטיים וקוסמטיים ושלל טכנולוגיות אסתטיות, יש בשוק הרבה אופציות של הסרת שיער פנים, ועם מעל 93% מהנשים הסובלות מהתופעה, אנחנו בהחלט בחברה טובה!.

השוק היום מציע פתרונות חדישים להסרת שיער שהבולט בהם הוא כמובן טיפול הלייזר. אך האם הוא גם הטיפול הטוב ביותר לעור הפנים העדין שלנו? לחצי כאן לקרוא עוד על טיפולי לייזר לפנים

אבל לפעמים, בתוך מגוון טכנולוגיות וטיפולים מורכבים ויקרים, דווקא השיטות המסורתיות והפשוטות יותר הן אלו אשר מספקות את התוצאות הטובות, היעילות והבריאות ביותר. זהו בהחלט המצב בכל הנוגע לטיפולי הסרת שיער מהפנים – כאשר טכניקת הסרת שיער פנים בעזרת חוט עדיין מציעה את האפשרות האיכותית והנגישה ביותר.

מכשיר סליק (Slique), פרי פיתוח ישראלי ולהיט שכבש את העולם, לוקח את השיטה הוותיקה של הסרת שיער פנים עם חוט ומוסיף לה טוויסט חדשני ומתקדם. מכשיר ביתי, אישי, קטן וידידותי למשתמשת אשר מאפשר תוצאות מעולות של הסרת שיער בפנים – בבית, בזמנך הפנוי, בזול ועם תוצאות טובות ובריאות יותר!

5 סיבות להסרת שיער פנים בדרך הטבעית

            

  1. בריא יותר: הסרת שיער פנים בדרך טבעית, כמו למשל בעזרת שיטת החוט, היא אפשרות בריאה יותר לעומת טיפולים טכנולוגיים שונים או טיפולים שהם כביכול יותר מתקדמים. תלישת השערה מהשורש, באמצעות תפיסה פשוטה ויעילה שלה עם חוט, שומרת על העור שלך בריא, לא מגורה ולא פצוע – בניגוד לטיפולי לייזר, לשעווה, לטיפולי פילינג כימי אגרסיביים וכיוצא באלו.

  1. זול יותר: טיפול טבעי של הסרת שיער בפנים הוא משמעותית זול יותר מאשר טיפול טכנולוגי או טיפולים קוסמטיים שגרתיים בקליניקה. כאשר כאמור, התוצאות של שיטת החוט הטבעית אף טובות, בטוחות ובריאות יותר מטיפולים "משוכללים" יותר.

  1. נגיש, בזמן שלך: שימוש במכשיר החדשני סליק להסרת שיער מהפנים מציע יתרון מדהים של נגישות ושל שליטה בזמן שלך. כבר לא צריך לרוץ לתור אצל קוסמטיקאית או לפנות יום שלם לטיפול אסתטי, פשוט מסירים שיער בבית, בזמנך הפנוי ובתהליך מהיר במיוחד.

  1. מתאים לעור רגיש: השיטה הטבעית של הסרת שיער פנים בעזרת חוט מתאימה בצורה מעולה לנשים בעלות עור רגיש ודק, לנשים אחרי או במהלך התפרצות אקנה (כולל תוך כדי נטילת רואקוטן) ולמקרים רגישים נוספים.

  1. מצוין אחרי טיפול לייזר/אינפרא: שימוש במכשיר סליק להסרת שיער בפנים בעזרת מנגנון חכם של חוט מאפשר השלמת תוצאות או שמירה על עור פנים חלק ואסתטי אחרי טיפולי לייזר או אינפרא להסרת שיער פנים – טיפולים שלא מספקים תוצאה של 100% באף אחד מהמקרים!

הפתרון של Slique להסרת שיער בפנים משלב את הטוב שבכל העולמות ומציע באמת ובתמים את הדרך הטובה, היעילה, הזמינה והבריאה ביותר לשמור על עור הפנים שלך חלק, לא מגורה ואסתטי. כי במקרה הזה, הדרך הטבעית והוותיקה ללא ספק מנצחת את הלייזר ואת הטכנולוגיה, עם תוצאות טובות, זולות ונוחות יותר!

אוסי לוי
אוסי לוי קוסמטיקאית

תגובות

כתוב תגובה

הערה

לא מצאת את מה שחיפשת?

שירות הלקוחות שלנו ישמח לתת לך מענה
בעזרת טופס מכוון, במייל או בטלפון


יצירת קשר