הסרת שיער עם לייזר בפנים: כן או לא?

הסרת שיער עם לייזר בפנים: כן או לא?

הסרת שיער בלייזר - סיכונים: טיפולי הסרת שיער בלייזר נחשבים על ידי רבים כסטנדרט הגבוה והמתקדם ביותר בכל הנוגע לטיפולים וטכניקות של הסרת שיער, עם מכונים רבים המציעים טיפולים אלו בכל רחבי ישראל והעולם. אך בעוד שבהחלט ישנם אזורים בגוף ומקרים בהם טיפולי לייזר להסרת שיער מספקים תוצאות טובות, אלו לחלוטין לא טיפולים נטולי סיכונים. יתרה מכך, באזורים כמו פנים, טיפולי לייזר "מספקים" סיכונים אסתטיים נוספים וגם לאו דווקא מספקים תוצאות טובות יותר מטכניקות מסורתיות, נגישות ועדינות יותר.
קצת על הסרת שיער בלייזר: 
טיפולי הסרת שיער בלייזר משתמשים בטכנולוגיית לייזר – אשר במהותו הוא אור בתדר מאוד גבוה ומסוים ליישום של הרג זקיקי שערה. הטיפול אמור להרוג את זקיקי השיער ולייצר מצב בו לא יצמח יותר שיער באזור המטופל. הטיפול עצמו צריך להיות מבוצע ע"י גורם מקצועי מוסמך ועם ציוד מקצועי מתאים ותקני וזה דבר שלא הייתי מוותרת או מתפשרת עליו!
טיפולי הסרת שיער בלייזר מבוצעים כאשר האזור המטופל נקי משערות על פני השטח. טיפולי לייזר אלו מצריכים לרוב מספר לא מבוטל של פגישות טיפול וכמו כן הם כוללים רמה משתנה של כאב ואי נוחות בעת יישום הלייזר על האזור המטופל.

טיפולי הסרת שיער בלייזר מיושמים על כל חלקי הגוף, כולל הסרת שיער בלייזר בפנים לנשים – אך כפי שאסביר מיד דווקא בפנים התוצאות של טיפולי הלייזר לא תמיד יעמדו בציפיות שלך.
באופן כללי, ככל שגוון העור שלך כהה יותר, כך יעילות טיפול הלייזר פוחתת והסיכון ליצירת כוויות עולה.

 

 • גילוח האזור המטופל:
  כפי שהסברתי בהתחלה, היות ואין אפשרות לטפל בלייזר על אזור שעיר, צריך שהאזור המטופל יהיה נטול שערות. הרבה מטפלים ומכונים יבקשו ממך להגיע עם פנים "מגולחות" בסכין גילוח. זו פעולה חמורה מאוד, שיחד עם טיפולי הלייזר, עלולה לגרום לריבוי הצמיחה באזור ולהשאיר אותך עם יותר שיער מיותר ממה שהתחלת איתו!
  בשבילי זה ה
  NO NO הגדול ביותר! וההמלצה שלי היא לסרב לגלח את השיער המיותר מהפנים בכל מצב
         

 • כוויות: הלייזר מבצע הסרת שיער דרך שריפה של זקיק השערה העשוי מחומר שנקרא קרטין, אך גם העור שלנו עשוי מאותו חומר ולכן כאשר קרן הלייזר "שורפת" את השערה המיותרת היא גם עלולה "לשרוף" את העור סביבה וליצור כוויות זמניות או קבועות באזור המטופל
  הכוויות הזמניות עשויות להירפא עם הזמן ולהיעלם, אך יש סיכון שלא ייעלמו ויהיה מאוד קשה להסירן. כתמים אלו מוכרים לנו מחשיפה מיותרת לשמש ובשם הנפוץ יותר "פיגמנטציה".
                                                          

 • כאב: הסרת שיער בלייזר בפנים היא תהליך כואב בד"כ ולכל הפחות טיפול עם רמת אי נעימות בלתי מבוטלת – אפילו כאשר מיישמים אלחוש מקומי קל. בכל פעם ש"יורים" את הלייזר על זקיק השערה, תחווי תחושת כאב, עקצוץ חד וצריבה הנוצרת מהחום הגבוה של קרן הלייזר. בהחלט יש מטופלות אשר חוות את הלייזר על העור ככאב חזק וחד מאוד – דמייני את זה נמשך לאורך 12 טיפולים...

 • התקשות של העור: יש מטופלות בהסרת שיער בלייזר בפנים או באזורים אחרים החוות התקשות מסוימת של העור באזור שטופל, התפתחות מעין קרום קשה על גבי העור.

 • זיהום בעור: מרכיב פחות מדובר בהקשר של הסרת שיער בלייזר סיכונים הוא התפתחות זיהום בעור באזור המטופל, בגלל שהאזור כולו הופך רגיש מאוד והלייזר עצמו פוצע במידת מה את העור ואת מיקום זקיקי השערה שנשרפים.

 • אין הצלחה של 100%: גם אם טיפול הלייזר שביצעת הוא מצוין, נעשה במכון מבוקר, ע"י רופאים ואו אנשי מקצוע מוסמכים לכך, במכשיר חדשני ויעיל, הצלחת לסבול את הכאב ועמדת בעלות הגבוהה, גם אז, הלייזר לא יכול להגיע לתוצאות של 100% הסרה של השיער, זאת אומרת שאמורות להישאר לך שערות מיותרות באזורים שטיפלת, שאותם תאלצי להסיר באופן קבוע בכדי לקבל אזור חלק לגמרי. בגוף זה אולי זניח אבל בפנים פחות. אם נשארו לך אפילו מס' שערות בודדות בשפם או בלחיים או בכל מקום אחר בפנים, תצטרכי להסיר אותם באופן קבוע בכדי לקבל תוצאה של פנים חלקות ונטולות שיער!

 • סיכון פיננסי: לצד סיכונים בריאותיים, תפקודיים ואסתטיים של הסרת שיער בלייזר בפנים, יש גם סיכון פיננסי. ראשית, מדובר בעלות גבוהה של טיפולים אלו לעומת אפשרויות זולות (ויעילות מאוד) כמו שימוש במכשיר Slique המסיר שיער עם מנגנון חכם של חוט. שנית, יש סיכון שהתוצאות של טיפול לייזר לא תהיינה מלאות או מספקות ושהשיער ימשיך לצמוח במידה גדולה יותר ממה שהיית מצפה לאחר השקעה של זמן והרבה כסף בטיפול עצמו.

 

הסיכונים הללו מהווים בעבור נשים רבות התלבטות כיצד לפעול במקרה של הסרת שיער. אז אם את מעוניינת בפתרון פשוט, כדאי שתסירי את השיער המיותר בפנים שלך במכשיר סליק להסרת שיער אותו המצאתי ופיתחתי לפני מספר שנים. זהו מוצר חדשני, נוח מאוד, ביתי, קטן,  וזול. והכי חשוב, הוא פתרון בטיחותי, נגיש ובריא להסרת שיער פנים בהשוואה לטיפולי לייזר.

 

מכשיר סליק (Slique) הפך להיט ברחבי העולם. מוצר ביתי פשוט, חכם ונגיש המשתמש בטכניקה רבת השנים של הסרת שיער בעזרת חוט, ומוסיף עליה שכבות של חדשנות ופיתוח מוצר בתהליך מתקדם. מוצר הסרת שיער פנים מהפכני שנוצר כדי לספק לך תוצאות טובות, בריאות, זולות וזמינות יותר, גם לעומת טיפולים יקרים ומורכבים של הסרת שיער בלייזר בפנים.

אם או בלי קשר לטיפולי לייזר, אם עדיין לא רכשת לך אחד, זה הזמן! תתחדשי!
אם את משתמשת בו כבר, אז כדאי להמליץ לכל הנשים סביבך! הן יודו לך על כך!

אוסי לוי
אוסי לוי קוסמטיקאית

תגובות

כתוב תגובה

הערה

לא מצאת את מה שחיפשת?

שירות הלקוחות שלנו ישמח לתת לך מענה
בעזרת טופס מכוון, במייל או בטלפון


יצירת קשר