"אין לי מה ללבוש" מוכר לך?

"אין לי מה ללבוש" מוכר לך?

"אין לי מה ללבוש" זה המשפט שאני שומעת את עצמי אומרת יותר מכל משפט אחר...אין לי מה ללבוש למסיבה, לדייט או מסעדה, אפילו טי-שירט לזרוק עלי בדרך לים אני לא מוצאת בארון.. מי לא שומעת את עצמה מתלוננת בדיוק כך כל פעם שהיא פותחת את דלתות הארון.

אני מודעת לזה שהבגדים שאני לובשת משפיעים על הרושם הראשוני שאשאיר על הסובבים, ומכיוון שאין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני, במפגשים ראשוניים כמו יום ראשון בעבודה חדשה או יום ראשון ללימודים באוניברסיטה הבלבול סביב מה ללבוש נוכח אפילו עוד יותר.

לכן, רגע לפני שפותחים את שערי האוניברסיטה, קבלי את הטיפים שלי לבחור את הבגד הנכון והמתאים ביותר למעמד היום הראשון.

 

 

 

 

 

 

 

הדגישי את האזורים המחוטבים שלך – בגדים בגוונים בהירים נראים טוב על החלקים הצרים יותר של הגוף והכהים על האזורים הרחבים יותר, כך תצרי מבנה פרופורציונלי ומחמיא.

הימנעי מהגזמה – לבוש מוגזם כמו למשל שמלה לאירועים עלול לצור את הרושם ההפוך ולגרום לך להראות כאילו שהתאמצת יותר מדי וזה בוודאי לא הרושם שאת רוצה ליצור.

איפור ונעליים – בדומה לטיפ מספר 2 לא רצוי להפריז עם האיפור והנעליים. התאפרי באופן טבעי שמתאים לשעות היום (השאירי בצד את האודם הכהה ואת שכבות המייק-אפ) והשתדלי להימנע מנעילת נעלי עקב שמתנשאות לגובה של 10 ס"מ ומעלה. במקרה כזה דווקא נעליים שטוחות עושות את העבודה משום שהן מעניקות מראה שיקי, קז'ואל ולא מתאמץ.

לא לבגדים חשופים – כן, הדעות בנושא חלוקות ביותר ולכן חשוב לי לציין שאני לא מתכוונת שתסתירי את היופי שלך אלא שלא תגיעי עם החזיה בחוץ, עם חצאית קצרה מאוד או עם מחשוף נדיב. כן זה מבאס להבין שלבוש חושפני עשוי להשפיע על היחס שנקבל מהסובבים אך אם נחשוב על כך גם אנחנו לא היינו מרגישות בנוח אם הגברים היו מגיעים ללימודים או לעבודה ללא חולצה.

התלבשי באופן מסודר –  בגדים מגוהצים וישרים ללא כתמים הם חלק בלתי נפרד מהופעה מסודרת. כמו כן, כדאי לבחור בבגדים בצבעים "שקטים" ולנסות להתאים את עצמך פחות או יותר לקוד הלבוש במקום. ברוב מקומות העבודה לא יצפו ממך להגיע עם חליפות בנות 3 חלקים, בעיקר לא בחודשי הקיץ והסתיו בהם הטמפרטורות גבוהות, אבל הם כן יצפו לבגדים מסודרים, נקיים ומגוהצים.

לא לבגדים צמודים מדי – אני רואה נשים רבות שלובשות בגדים שקטנים עליהן במידה או שתיים, דעתי היא, שהבגדים המאוד צמודים אינם מחמיאים ומעבר לזאת אינם באמת נוחים ללא קשר איפה לובשים אותם. מה את חושבת כשאת רואה מישהי עם בגדים צמודים מדי?

תכשיטים – תכשיט אחד או שניים יכולים להספיק בהחלט. לפעמים יותר זה פחות. עודף        תכשיטים יצור מראה עמוס ויפגע בלוק הכללי.

מכנסי ג'ינס – ג'ינס הוא פריט חובה בכל מלתחה משום שהוא תמיד אופנתי ומתאים כמעט לכל חולצה (חוץ מלז'קט ג'ינס). הוא כמובן מתאים גם ליום הראשון בעבודה או באוניברסיטה, אך שימי לב, יש מגוון עצום של ג'ינסים וכדי לצור רושם חיובי יש ללבוש ג'ינס שמחמיא למבנה הגוף, עדיף ללא קרעים או קשקושים.

שכבות – הקרב על המזגן מאפיין גם את השהייה בעבודה וגם באוניברסיטה ולכן חשוב להצטייד בז'קט, חולצה ארוכה או קרדיגן אופנתי. על כל בגד להתאים ללבוש הנבחר.

שיהיה לך יום ראשון מוצלח ומהנה ושנת לימודים פורייה!

                                                        

 

 

אוסי לוי
אוסי לוי קוסמטיקאית

תגובות

כתוב תגובה

הערה

לא מצאת את מה שחיפשת?

שירות הלקוחות שלנו ישמח לתת לך מענה
בעזרת טופס מכוון, במייל או בטלפון


יצירת קשר