Contact
סרטון היכרות עם סליק
מה זה בעצם סליק?

הסליק הוא מכשיר ביתי להסרת שיער בחוט. הוא מדמה את פעולת הסרת השיער המתבצעת בדרך כלל ע”י קוסמטיקאיות.
בעזרת סליק כל אחת יכולה להסיר שיער מיותר בחוט בכוחות עצמה ובזמנה הפנוי, מבלי להזיק לעור.
עור הפנים נשמר בריא ומרגיש בריא, ואת חלקה כמשי כל הזמן, וחוסכת זמן יקר וכסף.

הסליק אינו צורך חשמל או בטריות ומגיע בנרתיק נשיאה קשיח שגודלו כגודל משקפיים.
הוא עשוי פלסטיק בצורת קליפס, שעליו מושחל חוט מלופף. כאשר לוחצים על הידיות שלו, החוט שמושחל עליו עובר מצד לצד ומסיר שיער.
השיער מוסר תוך מספר דקות, העור נותר נקי וחלק, והכי חשוב - אינו מגורה או פצוע!

איך זה עובד?

הסליק עשוי פלסטיק קשיח בצורת קליפס, שעליו מושחל חוט מלופף. כאשר לוחצים על הידיות שלו, החוט שמושחל עליו עובר מצד לצד ומסיר שיער.

תוך דקות העור נותר נקי וחלק, והכי חשוב - אינו מגורה או פצוע. הפעולה מתבצעת במהירות והשליטה בה היא מירבית.

 • השיער נמרט מן השורש (בדומה לשעווה או פינצטה) ועם הזמן נחלש השורש וקצב הגדילה המחודשת מאט.
 • רמת הכאב תלויה בכמות השערות שיש להסיר באותו אזור: עם "סליק" יש לך שליטה מלאה על כמות השערות, אם את יודעת שאת רגישה במיוחד לכאב, אל "תגדלי" את השיער והקפידי להסיר עם "סליק" לפחות אחת לשבוע, כך "תלכדי" מעט שיער חדש והכאב יפחת באופן משמעותי. בנוסף, אם את רגישה מאוד לכאב מומלץ להסיר שיער עם סליק מיד אחרי המקלחת, הנקבוביות התרחבו מהחום והשיער יוצא יותר בקלות וללא כאב!


 כיצד נולד סליק?

"ראיתי את הנזקים הנגרמים בפניהן של לקוחות שלי שנהגו להסיר את שיער הפנים שלהן בשעווה לפני שהכירו אותי וליבי נחמץ! כל כך הרבה נשים מפספסות את ההזדמנות להסיר שיער בחוט, היחיד ששומר על העור שלהן, שזה פשוט קומם אותי!"

האישיות שמאחורי הפטנט היא אוסי לוי, קוסמטיקאית בעלת וותק וניסיון של שנים בכל מקצועות היופי והאסטטיקה: קוסמטיקה, עיצוב גבות, עיצוב שיער, פדיקור מניקור ואיפור.
יחד עם בתה גל אופרה, שנרתמה אל מאמצי הפיתוח של הסליק כמשקיעה, החלו השתיים לשקוד על הגשמת החזון לייצר מכשיר שיאפשר לנשים להסיר את שיער הפנים באמצעות חוט בעצמן.
בשנת 2010, לאחר שש שנות עבודה על פיתוח המוצר, הוא הושק לראשונה בארצות-הברית וזכה לתגובות אוהדות. מאז, הופץ הסליק במדינות רבות ברחבי העולם והגיע לאחרונה גם לישראל.

"במסגרת העבודה שלי עסקתי, בין היתר, בפעולות של הסרת שיער בפנים באמצעות חוט.
עם השנים גיליתי, שמדובר בשיטה האהודה ביותר להסרת שיער בקרב הלקוחות שלי.
בתחילה, ייחסתי את הפופולאריות של טכניקת החוט לעובדה, שהיא אינה מוכרת לקוסמטיקאיות רבות, ולכן שירותי הסרת שיער בחוט שהצעתי היו מאוד מבוקשים. לימים הבנתי, שלא נתתי לחוט את הקרדיט שמגיע לו. כשהתחלתי לחקור יותר לעומק את החיבה הרבה של הלקוחות שלי אל טכניקה זו, גיליתי את כל נפלאותיו של החוט. החוט ועל כך מסכימים כל רופאי העור, הוא השיטה היחידה להסרת שיער (יחד עם הפינצטה( שאינה מסבה נזק לעור על-ידי גירויו, פציעתו ותלישת שכבותיו בעת ההסרה. החוט הוא נכס גדול עוד יותר, עבור נשים עם עור רגיש, בעייתי אקנטי או פוסט אקנטי, מאחר שהן יכולות להיות בטוחות שטכניקת החוט לא תפגום בעור שלהן חרף רגישותו.
כאשר לקוחות שלי החלו לשתף אותי בקשיים שלהן למצוא זמן פנוי כדי להגיע אלי "לעשות שפם" הבנתי, שפיתוח מכשיר, שיסייע להן להסיר את השיער בשיטת "עשי זאת בעצמך" ישדרג להן את איכות החיים. רגע הגילוי, שבו ממש הבנתי, שהרעיון שמתרוצץ לי בראש חייב לעבור לשלב הביצוע, היה כאשר מצאתי את עצמי בסוף יום עבודה מתיש מחממת שעווה עבורי. אני, שהתמחיתי בהסרת שיער בחוט צריכה להסיר את שיער פניי בשעווה? בדיוק אז, כאשר שאלתי את עצמי את השאלה הזו, נפל האסימון והרעיון החל לרקום עור וגידים."
למי מתאים הסליק ?

הסליק מתאים לכל נערה ואישה, המסירות שיער פנים באופן קבוע ומחפשות דרך קלה, פשוטה וידידותית לעשות זאת בעצמן ובזמנן החופשי, תוך כדי שהן שומרות על עור בריא.

הוא בעיקר מומלץ לנשים:

 • עסוקות במיוחד עם סדר יום עמוס (כמו לסטודנטיות, קריריסטיות ואמהות)
 • שרוצות לקצץ בהוצאות החודשיות
 • שומרות על רמת אסטטיקה גבוהה
 • אחרי טיפולי אינפרא ולייזר
 • למשתזפות בזמן החשיפה לשמש ולאחריו.

והוא מכשיר חובה לנשים:

 • בעלות עור רגיש ודק (ששעווה לא מתאימה לו)
 • עם כתמי פיגמנטציה בפנים ובשפה העליונה
 • בעת אקנה או אחריו  (ACNE OR POST ACNE)
 • במהלך נטילת תרופת רואקוטן, וחצי שנה אחרי השימוש בתרופה

 אז:

 • אם נמאס לך מהריצות לקוסמטיקאית
 • אם העור שלך תמיד מגורה אחרי טיפול בשעווה
 • אם את רוצה להסיר את השיער המיותר בפנים שלך בעצמך
 • אם את רוצה את החופש להחליט מתי ואיפה ולא רוצה להיות תלויה באף אחת

סליק הוא בדיוק המכשיר האידיאלי בשבילך!על החברה

סמארט מי בע"מ היא חברה העוסקת בפיתוח מוצרים קוסמטיים לטיפולים ביתיים.
החברה, שמה לה למטרה למצוא ולפתח פתרונות קוסמטיים לנשים, אשר זקוקות לשמירה על טיפוח ואסטטיקה יותר מתמיד, אך מוצאות לכך פחות ופחות זמן בסדר היום העמוס שלהן.
סליק, המכשיר הביתי באמצעותו ניתן לבצע הסרת שיער בחוט, הוא מוצר הדגל של החברה. מאז השקתו לפני מספר שנים זכה להצלחה גדולה בארץ וברחבי העולם: באירופה, אוסטרליה, ניו-זילנד, קנדה,סין, יפן ובמדינות ערב
בשנת 2017 משיקה החברה מוצר נוסף פרי פיתוחה: תחליב ה COOL SKIN.
התחליב מהווה מוצר משלים לתהליך הסרת שיער מיותר מהפנים. הוא מעניק תחושת קרירות מרגיעה התורמת להפחתת/הקלת הכאב שבפעולת הסרת השיער, מעשיר את העור באנרגיה ולחות החיוניים לו, מספק את צרכי העור ומותיר אותו חלק, רענן וזוהר ללא אדמומיות.


כתובת החברה:
סמארט מי בע"מ
ת.ד. 10547
ירושלים 9110402לא מצאת את מה שחיפשת?

שירות הלקוחות שלנו ישמח לתת לך מענה
בעזרת טופס מכוון, במייל או בטלפון


יצירת קשר