שיטות הסרת שיער בדרך טבעית

הרצון להסיר את השיער ובוודאי שיער הפנים הוא טבעי לחלוטין. ישנן שיטות רבות אשר מאפשרות לעשות זאת ובכתבה זו נתמקד רק בשיטות להסרת שיער אשר אינן יוצרות נזקים ולא מחייבות הוצאות גבוהות. השיטות מתאימות להסרת שפם, שיער מיותר על המצח, הלחיים, הסנטר והשפה העליונה.

הסרת שיער מהפנים באמצעות סודה לשתייה

סודה לשתייה משמשת לא רק לאפייה כי אם גם לשלל טיפולים קוסמטיים ואחר מהם הוא הסרת שיער. את הטיפול הבא מומלץ לבצע לפני השינה. יש להרתיח 200 מ"ל של מים ולאחר שרתחו להוסיף כפית סודה לשתייה, לערבב ולתת למים להתקרר. לאחר שהמים הגיעו לטמפרטורת החדר יש לספוג חתיכה של צמר גפן או גזה, לצמצם את הנוזלים מעט ולמרוח על המקומות בהם נרצה לבצע הסרת שיער בדרך טבעית. נלך לישון כך ובבוקר נשטוף את הפנים ונמרח קרם פנים על אזורי הטיפול. התוצאה צפויה לבוא לאחר שניים עד שלושה טיפולים.

הסרת שיער בדרך טבעית בעזרת שיבולת שועל

שיבולת שועל לא רק בריאה בתזונה אלא בעלת השפעות נפלאות על העור שלנו. היתרון של השיטה הבאה הוא לא רק בהצלחה בהסרת השיער אלא גם בהזנת העור במקביל. יש לערבב שלוש כפות שיבולת שועל עם שני שליש כוס מים חמים או לערבב את השניים ולשים במיקרו למשך כדקה. לאחר שהתקבלה "דייסה" יש להוסיף שתי כפות מיץ לימון ושלוש כפות דבש ולערבב היטב. ברגע שהתערובת בטמפרטורת החדר יש למרוח אותה על כל אזור בו נרצה להוריד שיער. יש להשאיר את המשחה שנוצרה למשך כרבע שעה ולאחר מכן להסירה באמצעות מים חמימים ונעימים. מומלץ לחזור על הטיפול פעמיים/ שלוש בשבוע ולאחר כחודש צפויות להיראות התוצאות.

הסרת שיער בעזרת חילבה

לחילבה יש תכונות מחזקות והיא ידועה ביכולת שלה לסייע להגברת ייצור חלב אם, אך יש לה עוד שלל תכונות מופלאות. הסרת שיער מהפנים טבעי לחלוטין באמצעות זרעי חילבה אותם יש לטחון לאבקה ולהוסיף להם מים חמימים עד ליצירת משחה. את המשחה יש למרוח על עור נקי במקומות שיש לנו שיער מיותר, להשאיר למשך כ-20 דקות ולאחר מכן לשטוף במים חמימים. לאחר הניקיון מומלץ למרוח חומר מרגיע כמו קרם בפנים.

היעילות של הסרת השיער בדרך הטבעית

היתרון הגדול של הסרת שיער בדרך טבעית הוא שאפשר לנסות את השיטות השונות ללא חשש. נוכל לבחור את השיטה המועדפת עלינו ופשוט לנסות.


לא מצאת את מה שחיפשת?

שירות הלקוחות שלנו ישמח לתת לך מענה
בעזרת טופס מכוון, במייל או בטלפון


יצירת קשר