מסיר שיער מומלץ

הסרת שיער היא אחת מהפעולות שמתבצעת באופן תדיר, אך היא לוקחת זמן ויכולה להיות כואבת. מסיר שיער מומלץ יכול להפחית את הכאב, לעזור לנו לבצע את העבודה במהירות וכיוון שהוא זמין בבית הוא יכול להיות נוח לשימוש. כיוון שישנם מכשירים שונים הזמינים בשוק החלטנו לבחון את הקריטריונים שיכולים להשפיע על החלטת הקניה.

קריטריונים בבחירת מסיר שיער מומלץ

אפשר לראות שלל מכשירים אשר מציעים להסיר את השיער בפנים ובגוף. השאלה שיכולה לעלות היא אילו קריטריונים יש לבחון כדי לבחור את המכשיר המומלץ ביותר. לשם כך יש להסתכל על הדרישות האישיות שלך ולא רק על המכשירים השונים.

אופן ההפעלה

המכשיר הנבחר צריך להיות פשוט להפעלה. הוא לא יכול להיות כבד מדי ויש שיעדיפו שהוא יהיה אלחוטי ויש שיסתפקו גם באחד עם חוט חשמל. המכשיר האלחוטי מאפשר לבצע את הפעולה בכל מקום ובנוחות רבה יותר לעומת האפשרות השנייה.

חסינות למים

ישנם מכשירים אשר חסינים בפני מים ואז אפשר להשתמש בהם גם בחדר הרחצה. בהתחשב בעובדה שמדובר על פעולה אסתטית והורדת שיער, העדפה שלך יכולה להיות במכשיר חסין מים אלא אם יש לך אזור נקי לטיפול בעצמך ושיהיה לך קל לנקות אותו לאחר כל טיפול.

טיפול באזורים שונים

המכשירים השונים יכולים להתאים להורדת שיער ברגליים ובידיים. עם זאת אפשר למצוא גם מכשיר שמתאים לאזור הפנים. בכל הנוגע אל הסרת שיער בפנים המלצות צריכות להיות ממוקדות ויש לבדוק כי למכשיר יש "ראש" שמתאים לאזור זה ולא להשתמש באלו שמיועדים לאזורים אחרים בגוף.

כמות פינצטות

הפינצטות הן אלו שמסירות את השערות והמטרה היא בפעם אחת להוריד את כמות השערות הגדולה ביותר. יש להסתכל על כך בבחירת המכשיר. יש לציין כי הכמות צריכה להיות בשכלול עם שאר הקריטריונים כדי לקבוע האם זהו מסיר שיער מומלץ או לא.

עלות

העלות של המכשיר יכולה כמובן להשפיע על ההחלטה שלך אם לקנות אותו או לא. כמובן, התקציב שלך הוא אישי ויש לזכור כי מכשיר יקר לא תמיד אומר כי הוא גם הכי טוב ויש לזכור לבחון את כלל הקריטריונים.

לבחור מסיר שיער לעצמך

רכישת מכשיר להסרת שיער היא רכישה שיכולה לשמש אותך לאורך שנים ולכן מומלץ להשקיע במחקר מקדים, לבחון את האפשרויות ולהתגמש מעט עם התקציב כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר. למשל מכשיר עמיד במים יכול להציע פעולה נעימה בהרבה לעומת זה שלא והדבר ישפיע על הנוחות האישית ועל מידת הכאב.


לא מצאת את מה שחיפשת?

שירות הלקוחות שלנו ישמח לתת לך מענה
בעזרת טופס מכוון, במייל או בטלפון


יצירת קשר