הסרת שפם – כל השיטות

הסרת שפם דורשת עדינות ושימוש במכשירים או תכשירים שמיועדים לאזור הפנים. העור בפנים רגיש מאד לכל פעולה, הוא חשוף כל הזמן כלפי חוץ (לשמש ומפגעים נוספים) ולכן טיפולי השיער צריכים להתבצע בעדינות ובצורה הנכונה. ישנן שיטות שונות שיכולות להיות יעילות, להביא לתוצאות יפות ובלי לפגוע בעור ועלייך לבחור את זו המתאימה ביותר עבורך.

הסרת שפם באמצעות חוט

שיטה אחת להסרה של השיער המיותר באזור הפנים כולל השפם היא החוט. ישנן נשים שעושות זאת לעצמן אך רבות יפנו לקוסמטיקאית או מישהי שיודעת כיצד לבצע את העבודה עבורן. מדובר בפעולה שלרוב כואבת, אך היא עושה את העבודה וכמובן שהשיער יגדל לאחר מכן בחזרה. ישנן נשים אשר יעדיפו להשתמש בפינצטה אך היא תתאים רק לשערות בודדות וזוהי השיטה הכואבת מבין האפשרויות כי יש להסיר בנפרד כל שיערה.

הסרת שפם בשעווה

אפשרות יעילה היא לבצע הסרת שיער שפם בעזרת שעווה. יש לציין כי השעווה חייבת להתאים לאזור הפנים וזו שתתאים לרגליים לא תתאים לשאר האזורים בגוף. ההסרה יכולה להתבצע בבית או על ידי קוסמטיקאית, היא יכולה להיות כואבת אך לרוב פחות משימוש בחוט. כמו כן, כל פעולה מורידה שערות רבות כך שאפשר לבצע טיפול מהיר יחסית.

הסרת שיער שפם בעזרת מסיר שיער

מכשיר מסיר שיער שפם יכול להיות אחד הידידותיים ביותר. מדובר על מכשיר מתקדם אשר מיועד להסרה של השיער מאזור הפנים והטיפול ממוקד, יעיל וכואב במידה מתונה. במכשירים מתקדמים השיער יחזור לעצמו לאחר כחודש אך ככל שיתבצעו יותר טיפולים כך הוא עשוי להיות דליל ודקיק יותר. מכשירים מתקדמים להסרת שיער מגיעים עם ראש אשר מיועד לטיפול באזור הפנים ויש לשקול להשקיע בהם בעת הרכישה.

הסרת שיער בלייזר

ללייזר יש יתרונות וחסרונות בכל הנוגע אל הסרת שפם. התוצאות בדרך כלל טובות מאד ומחזיקות מעמד לאורך שנים. הטיפול נחשב לכמעט ולא כואב אך הוא יעיל בעיקר בקרב בעלות עור בהיר ושיער כהה. כמו כן הוא נחשב לאחד הטיפולים היקרים מבחינת האפשרויות השונות, אך היתרון הוא שלאחר מספר טיפולים השיער יורד לחלוטין וזאת כיוון שהלייזר מחסלת את שורש השערה.

מה לא לעשות כדי להסיר את שיער השפם

עור הפנים רגיש ודורש טיפול מתאים. בשום מקרה לא מומלץ לנשים להסיר את השיער באמצעות סכין גילוח וזאת כיוון שהגילוח גורם לגדילה של שיער קוצני וקשה יותר. לא מומלץ להשתמש בקרמים אשר מביאים לתוצאות דומות לאלו של הגילוח. הם אמנם נותנים תוצאות מהירות אך לטווח קצר מאד ולעתים מגרים את עור הפנים שלא לצורך. כמו כן לא מומלץ לקנות תכשירים ומכשירים שאינם מיועדים לעור הפנים אלא לבחור רק באחת מהאפשרויות שסרקנו למעלה.


לא מצאת את מה שחיפשת?

שירות הלקוחות שלנו ישמח לתת לך מענה
בעזרת טופס מכוון, במייל או בטלפון


יצירת קשר