הורדת שיער מהפנים בשיטה שמתאימה לך

הסרת שיער בפנים נעשה כטיפול אסתטי שגורם באופן מידי לפנים להיראות זוהרות יותר. שיער הפנים הגדל בסנטר, מעל השפה העליונה, על המצח והלחיים, יכול לתת תחושה לא נעימה ולהסתיר את היופי האמיתי שלנו. הורדת השיער צריכה קודם כל להתבצע בשיטה המתאימה לפנים ובצורה שתתאים לך ביותר. שיער הפנים שונה מזה שגדל במקומות אחרים בגוף ולכן הוא דורש טיפול שונה ובוודאי שלא גילוח או שימוש בשעווה שמתאימה לרגליים.

שיטות להסרת שיער מהפנים

ישנן מספר שיטות להסרת שיער מהפנים והמשותף לכולן הוא שהן מיועדות לאזור זה. חלק מהשיטות מסתמכות על תרופות סבתא, ידע שעבר מדור לדור ויש שיעידו כי הן עבדו עבורן מעולה. אחת השיטות המוכרות ביותר היא שילוב של דייסת קוואקר, שתי כפות לימון ושתי כפות דבש. יש לשים את המשחה על האזור השעיר, להשאיר למשך כעשרים דקות ולשטוף לאחר מכן במים חמים. ההשפעה יכולה להגיע לאחר כחודש כשיש לחזור על הפעולה פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע.

שיטה יעילה אחרת היא הסרת שיער מהפנים באמצעות לייזר. לשם כך חשוב להגיע לקליניקה ומישהי שמתמחה בתחום זה ולמדה גם קוסמטיקה וגם התמחתה במכשיר עצמו. כל טיפול הוא ממוקד ולאחר נראות תוצאות כאשר בין הטיפולים חשוב שלא לחשוף את העור לשמש. שיטה זו יעילה במיוחד על בעלות עור בהיר ושיער כהה בשל היכולת של קרן הלייזר לפגוע בדיוק במקום המיועד. כמובן, הלייזר נחשב ליקר בהשוואה לשיטות אחרות.

הורדת שיער מהפנים יכולה להתבצע באמצעות אפילציה שהיא מחט חשמלית אשר מטפלת בכל שערה באופן נקודתי. השיטה מתאימה להסרת שערות בפנים לנשים שיש להן מעט שיער עודף. כמו כן היא נחשבת לכואבת בהשוואה לאחרות אך בסיום הטיפול ההסרה היא לצמיתות.

כל השיטות אשר עושות שימוש בחמצון, משחות וקרמים ואפילו שעווה יכולות להיות יעילות עבור הורדת שיער מהפנים אך באופן זמני בלבד. יש לשים לב כי חלק מהן עלולות להיות מסוכנות בשימוש לא נכון ואחרות לא מסירות לצמיתות, אך חלקן יצמצמו את כמות השערות שגדלות. כיוון שכך נדרשת יותר עבודה וחזרה על הטיפולים. כמו כן, השעווה עשויה להיות כואבת לא פחות מהאפשרויות האחרות.

הסרת שיער מהפנים בשיטה המתאימה ביותר עבורך

ישנן אפשרויות שונות להסרת שיער הפנים והשאלה היא כיצד נכון לך לטפל בעצמך. אם יש לך אפשרות להשקיע בעצמך, טיפול הלייזר יכול יעיל ביותר אך אם את מחפשת איך לבצע הסרת שיער בפנים לנשים בלי לצאת מהבית ובעלויות מינימליות תמצאי כנראה שתרופות הסבתא הן אלה שיעזרו לך. בכל מקרה מומלץ שלא לגלח את השיער בפנים ובמידה והחלטת להשתמש בשעווה לעשות זאת גם עם אחת שמתאימה לאזור רגיש זה.

אפשרות טובה עבור הסרת שיער מהפנים הוא להתייעץ עם מומחית בתחום אשר תציג לך את האפשרויות השונות שעומדות בפנייך ותעזור לך לבחור בדרך הנכונה ביותר עבורך וזאת תוך התחשבות


לא מצאת את מה שחיפשת?

שירות הלקוחות שלנו ישמח לתת לך מענה
בעזרת טופס מכוון, במייל או בטלפון


יצירת קשר