על החברה

סמארט מי בע"מ היא חברה העוסקת בפיתוח מוצרים קוסמטיים לטיפולים ביתיים.
החברה, שמה לה למטרה למצוא ולפתח פתרונות קוסמטיים לנשים, אשר זקוקות לשמירה על טיפוח ואסטטיקה יותר מתמיד, אך מוצאות לכך פחות ופחות זמן בסדר היום העמוס שלהן.
סליק, המכשיר הביתי באמצעותו ניתן לבצע הסרת שיער בחוט, הוא מוצר הדגל של החברה. מאז השקתו לפני מספר שנים זכה להצלחה גדולה בארץ וברחבי העולם: באירופה, אוסטרליה, ניו-זילנד, קנדה,סין, יפן ובמדינות ערב
בשנת 2017 משיקה החברה מוצר נוסף פרי פיתוחה: תחליב ה COOL SKIN.
התחליב מהווה מוצר משלים לתהליך הסרת שיער מיותר מהפנים. הוא מעניק תחושת קרירות מרגיעה התורמת להפחתת/הקלת הכאב שבפעולת הסרת השיער, מעשיר את העור באנרגיה ולחות החיוניים לו, מספק את צרכי העור ומותיר אותו חלק, רענן וזוהר ללא אדמומיות.


כתובת החברה:
   סמארט מי בע"מ
   ת.ד. 10547
   ירושלים 9110402

כיצד נולד סליק?

ראיתי את הנזקים הנגרמים בפניהן של לקוחות שלי שנהגו להסיר את שיער הפנים שלהן בשעווה לפני שהכירו אותי וליבי נחמץ! כל כך הרבה נשים מפספסות את ההזדמנות להסיר שיער בחוט, היחיד ששומר על העור שלהן, שזה פשוט קומם אותי

האישיות שמאחורי הפטנט היא אוסי לוי, קוסמטיקאית בעלת וותק וניסיון של שנים בכל מקצועות היופי והאסטטיקה: קוסמטיקה, עיצוב גבות, עיצוב שיער, פדיקור מניקור ואיפור.
יחד עם בתה גל אופרה, שנרתמה אל מאמצי הפיתוח של הסליק כמשקיעה, החלו השתיים לשקוד על הגשמת החזון לייצר מכשיר שיאפשר לנשים להסיר את שיער הפנים באמצעות חוט בעצמן.
בשנת 2010, לאחר שש שנות עבודה על פיתוח המוצר, הוא הושק לראשונה בארצות-הברית וזכה לתגובות אוהדות. מאז, הופץ הסליק במדינות רבות ברחבי העולם והגיע לאחרונה גם לישראל.

"במסגרת העבודה שלי עסקתי, בין היתר, בפעולות של הסרת שיער בפנים באמצעות חוט.
עם השנים גיליתי, שמדובר בשיטה האהודה ביותר להסרת שיער בקרב הלקוחות שלי.
בתחילה, ייחסתי את הפופולאריות של טכניקת החוט לעובדה, שהיא אינה מוכרת לקוסמטיקאיות רבות, ולכן שירותי הסרת שיער בחוט שהצעתי היו מאוד מבוקשים. לימים הבנתי, שלא נתתי לחוט את הקרדיט שמגיע לו. כשהתחלתי לחקור יותר לעומק את החיבה הרבה של הלקוחות שלי אל טכניקה זו, גיליתי את כל נפלאותיו של החוט. החוט ועל כך מסכימים כל רופאי העור, הוא השיטה היחידה להסרת שיער (יחד עם הפינצטה( שאינה מסבה נזק לעור על-ידי גירויו, פציעתו ותלישת שכבותיו בעת ההסרה. החוט הוא נכס גדול עוד יותר, עבור נשים עם עור רגיש, בעייתי אקנטי או פוסט אקנטי, מאחר שהן יכולות להיות בטוחות שטכניקת החוט לא תפגום בעור שלהן חרף רגישותו.
כאשר לקוחות שלי החלו לשתף אותי בקשיים שלהן למצוא זמן פנוי כדי להגיע אלי "לעשות שפם" הבנתי, שפיתוח מכשיר, שיסייע להן להסיר את השיער בשיטת "עשי זאת בעצמך" ישדרג להן את איכות החיים. רגע הגילוי, שבו ממש הבנתי, שהרעיון שמתרוצץ לי בראש חייב לעבור לשלב הביצוע, היה כאשר מצאתי את עצמי בסוף יום עבודה מתיש מחממת שעווה עבורי. אני, שהתמחיתי בהסרת שיער בחוט צריכה להסיר את שיער פניי בשעווה? בדיוק אז, כאשר שאלתי את עצמי את השאלה הזו, נפל האסימון והרעיון החל לרקום עור וגידים.


לא מצאת את מה שחיפשת?

שירות הלקוחות שלנו ישמח לתת לך מענה
בעזרת טופס מכוון, במייל או בטלפון


יצירת קשר